DUSZNIKI ZDRÓJ

KURORT POPULARNY ZIMĄ I LATEM

ZIELENIEC SKI ARENA

NAJWIĘKSZY OŚRODEK NARCIARSKI W POLSCE

ATRAKCJE KOTLINY KŁODZKIEJ

GÓRY STOŁOWE, JASKINIA NIEDZIWIEDZIA I WIELE WIELE INNYCH…

LOKALIZACJA - DUSZNIKI ZDRÓJ I ZIELENIEC SKI ARENA

Duszniki Zdrój są miastem uzdrowiskowym zlokalizowanym w centrum Kotliny Kłodzkiej.  Już na początku XV wieku odkryto tu lecznicze źródła. Wody te, ze względu na swoje zdrowotne właściwości zostały docenione w całej Europie i już od drugiej połowy XVIII wieku dusznickimi źródłami zainteresował się świat lekarski. W 1800 roku powstał w Dusznikach-Zdroju zakład leczniczy. Miasto choć nieduże jest bardzo urokliwe i urzeka swoją architekturą oraz otoczeniem u podnóża gór Orlickich. Warto również odwiedzić jego zabytki min.- Muzeum Papiernictwa, czy średniowieczną zabudowę miasta i Park Zdrojowy z kolorową fontanną i Dworkiem Chopina – w którym odbywają się koncerty oraz Międzynarodowy Festiwal Chopinowski. Duszniki to także ośrodek narciarski w Zieleńcu – dzielnicy Dusznik-Zdroju. Zieleniec Ski Arena to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce! którego historia sięga przełomu XIX i XX w. Dziś do Zieleńca przyjeżdżają amatorzy białego szaleństwa z całej Polski oraz Niemiec i Czech. Ośrodek może się poszczycić najdłuższą zimą w Polsce i dzięki alpejskiemu mikroklimatowi śnieg utrzymuje się aż 150 dni w roku!

NIEZALEŻNE APARTAMENTY Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE Z WYKOŃCZENIEM POD KLUCZ!

Oferujemy Państwu 25 apartamentów dwu poziomowych z niezależnym wejściem. Każdy z nich posiada salon z aneksem kuchennym oraz dwiema osobnymi sypialniami na drugim poziomie. Każdy z apartamentów oferujemy z opcją wykończenia pod klucz i przygotowaniem pod wynajem krótkoterminowy. Dodatkowo każdy z lokali będzie wyposażony w standardzie hotelowym dla największego komfortu Gości wyposażony przez projektanta. Firma posiada doświadczenie w zakresie wykończenia wnętrz i specjalizuje się z remontami apartamentów z przygotowaniem bezpośrednio pod turystów. Każdy inwestor będzie traktowany indywidulanie, a wnętrza będą przygotowane według preferencji po zaakceptowanym kosztorysie i wizualizacji. Do tego wszystkiego apartamentu przynależy jedno prywatne miejsce postojowe w cenie apartamentu!

TARASY, BALKONY I OPCJONALNIE SAUNA!

Niewątliwym atutem inwestycji są prywatne balkony i tarasy w każdym apartamencie! Dodatkowo umiejscowienie na urokliwej skapie sprawia, że z każdego budynku będzie widok na Dusznicki Czarny Staw. Obecne czasy uświadomiły nam wszystkim jak ważne jest posiadanie miejsca w którym jest możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu lecz nie tylko.. statystycznie wynika, że prawie 80% szukających apartament Gości wybiera balkon! A w naszej inwstycji Goście będą mogli korzystać z dużego tarasu oraz balkonu z wyjsciem z główej sypialni. Z racji tego, że Duszniki Zdrój najwyższe przychody wypracowują zimą z racji blikosci ośrodka narciarskiego Zielniec Ski Arena oferujemy narciarnie w każdym apartamentcie oraz opcjonalnie Saunę! Kto nie chciałby wygrzać się w saunie po całym dniu zimowego szaleństwa? 

Z

DOŚWIADCZONY OPERATOR

Decydując się na współpracę z MS APART inwestorzy zyskują rzetelnego partnera biznesowego, któremu mogą powierzyć zarządzanie swoim majątkiem. Rezultatem działań jest przede wszystkim wysoki zysk z inwestycji i zadbanie o to, aby apartament był jak najczęściej zarezerwowany przez Gości. Zarządzanie apartamentami wykonywane jest kompleksowo – zajmujemy się wszystkim, począwszy od obsługi rezerwacji i płatności, poprzez wydawanie kluczy i obsługę Gości, po sprzątanie i drobne naprawy. Zarządzanie najmem krótkoterminowym to zajęcie wymagające odpowiednich zasobów, doświadczenia, a przede wszystkim czasu. Część właścicieli mieszkań i apartamentów nie wykorzystuje ich pełnego potencjału z uwagi na brak wiedzy dotyczącej pozyskiwania Klientów czy niewystarczające działania marketingowe. Dlatego zaufaj nam a zadbamy o Twój apartament, Gości i Twoje zyski. Jesteśmy największym operatorem na Ziemi Kłodzkiej i swoją pracę wykonujemy z pasją, aby móc się rozwijać i cieszyć się zadowolenia naszych Gości z pobytów oraz właścicieli z przychodów jakie wypracowujemy. 

POŚREDNICTWO W ZAKUPIE ORAZ POMOC W UZYSKANIU FINANSOWANIA

Pierwszy raz kupujesz apartament?

Nie masz się czego obawiać – pomożemy i doradzimy na każdym etapie inwestycji! Współpracujemy z doświadczymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami oraz pośrednikami finansowmi. Jeżeli nie będziesz miał czasu to kompleksowo zajmiemy się procedurą kupna apartamentu oraz skompletujemy wszelkie potrzebne dokumenty. Jeżeli będziesz szukał odpowiedniego finansowania zakupu to skontaktujemy Cię z maszym doradcą abyś miał możlwiość wyboru nadogodniejszej oferty. Nawet doświadczony inwestor będzie mogł liczyć na naszą pomoc w każdym zakresie. Wiemy ile teraz kosztuje „czas” dlatego wyręczymy Cię w zakresie jakim będzie to potrzebne.

NIE CZEKAJ … ZAPYTAJ O OFERTĘ!

15 + 3 =